e-mail türkçe | deutsch
 

Our Policy

FGİ; with its products rivaling.. iç ve dış pazarlarda rekabet edebilecek düzeyde ürettiği ürünleri ve hizmetleri ile, dinamik çalışanların oluşturduğu bir topluluktur.
İnsan Kaynakları Departmanımız, yönetim anlayışımızın bir sonucu olarak, kuruluşun hedeflerine ulaşmasında sistemin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır. Kuruluş hedefleri ile takım/birey hedeflerini, ortak bir anlayış çerçevesinde buluşturan İnsan Kaynakları politikaları, uygulamaların temel dayanağını oluşturur ve FGİ’ın 10 yıldan fazla tecrübesi ile, kurulduğu günden bugüne kadar varlığını ve önemini daima korumuş ve başarısının temel dayanaklarını oluşturan değerlerin toplamıdır.

Seçme ve Yerleştirme

Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda; eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve gelişmelere açık, bağlı olduğu kuruluş ile iyi uyum sağlayacak ve kuruluş değerlerini benimseyen, takım ruhu ile hareket edecek ve yaptığı işe değer katacak kişilerin kazandırılması ilke olarak benimsenmiştir.

Ücret Yönetimi

FGİ’de ücretler, çalışanların eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, ve pozisyonun piyasa değeri göz önüne alınarak belirlenir. Her yıl Ocak ayında olmak üzere, ücret artışı gerçekleştirilir.

Sürekli Öğrenme

Çalışanların yetenekleri ve yetkinliklerini geliştirici fırsatlar sağlanarak, başarılı çalışanları yetenekleri doğrultusunda, geleceğin yöneticileri olarak yetiştirebilmek veya yaptıkları işlerde kendilerini geliştirebilecekleri profesyonel gelişim programları uygulamaları hedeflenmiştir. Bu sistem çerçevesinde kendi geleceği ile FGİ geleceğini birleştirmiş istekli çalışanlar bu anlamda desteklenerek özendirilir.

Human Resources

Our Policy


 
Copyright © 2009 FGİ All rights reserved.
Nakışlar Mahallesi D100 Yanyol Caddesi No: 261 54200 Erenler / SAKARYA / TR - +90 264 276 99 09 pbx