e-posta english | deutsch
 

Güvenlik ve Estetik bir arada...

Poliüretan dolgulu aluminyum ve ekstrüzyon aluminyum profillerden üretilen (otomatik) kapılar, dış cephenize uygun renk seçenekleri ile estetiği, sessiz çalışma ve uzaktan kumanda kullanım özelliği ile konforu, dış etkilere karşı yüksek mukavemeti ile güvenliği sizlere bir arada sunmaktadır.

Elektrik kesintisi durumunda da manuel olarak kapınızı açıp-kapatabilir, dilerseniz kesintisiz güç kaynağı kullanarak da kapınızı otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumanda kullanımı yanında, anahtar veya butonla da kapınızı kontrol edebilirsiniz.

Garajınızı ya da işyerinizi, her türlü hava şartlarından, hırsızlık ve zarar verme amaçlı yapılan fiziksel etkilerden korumak için, üstün güvenlik sistemiyle donatılmış, uzun ömürlü, FGİ garaj kapısı sistemlerini güvenle binalarınıza uygulayabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Sadece tek bir uzaktan kumanda ünitesi ile; kepenk veya garaj kapınızı tek tek ya da grup halinde çalıştırabilirsiniz. Somfy motorlarını ya da otomasyon sistemlerini yeni evinizdeki ilk kurulum sırasında kullanabileceğiniz gibi, mevcut bir sisteme de entegre edebilirsiniz. Somfy motorları sessiz çalışacak şekilde tasarlanmış ve uzun süreli dayanıklılık testine tabi tutulmuştur.

Sarmal Kapılar

Aluminyum

(Ölçüm Şeması)
 
Her hakkı FGİ'ye aittir. Copyright © 2009
Sakarya Sanayi Sitesi 199. Sokak 54200 SAKARYA \ TR - +90 264 276 99 09 pbx